Pouyan Teb Hegmataneh Industries Co.

شرکت صنایع پویان طب هگمتانه (سهامی خاص) در سال 2002 میلادی در منطقه تجاری راس الخیمه کشور امارات متحده عربی به منظور ارائه خدمات بازرگانی محصولات و تجهیزات پزشکی و ورزشی تاسیس گردید. این شرکت پس از مدت کوتاهـی با تکیـه بـر دانش مـدیـران و کارمنــدان خـود توانست نمـایندگــی دو کمپانـی معـروف و معتبـر آمریکائی (EXACTECH) و اسپانیائی (LAFITT) را در زمینه تجهیزات پزشکی و دو کمپانی معروف و معتبر تایوانی (SEG & KUG WAY) را در زمینه تجهیزات ورزشی بدست آورد.

با توجه به ملیت ایرانی صاحبان سهام این شرکت و تمایل آنان برای انتقال اعتبارات این شرکت به یک شخصیت حقوقی ایرانی علیرغم دارا بودن یک دفتر تجاری، دفتر مرکزی این شرکت رسما در ابتدای سال 1385 در ایران و در شهر زیبای همدان به ثبت رسید.

این شرکت در ابتدا به منظور ارائه خدمات بازرگانی و خدمات تخصصی و فوق تخصصی پزشکی در استان همدان بوجود آمد و با کسب نمایندگی مجاز از شرکتهای معتبر و بزرگ تجهیزات پزشکی در ایران همانند تهران ارکاک، داهی طب و صنایع ارتوپدی پارس، بتدریج توانست به یکی از موفق ترین شرکت های ارائـه خدمـات پزشکی و جراحی به همراه آخرین وسایل و محصولات روز ارتوپدی و جراحی ستون فقرات دنیا در استان همـدان و سپس غرب کشـور تبدیل گــردد. بتدریج با گسترش حوزه فعالیت خود در صدد اخذ نمایندگی از کمپانیهای خارجی برآمد و بتدریج توانست با اخذ نمایندگی از کمپانی های آلمانی، اسپانیائی، فرانسوی، هندی و ترکیه ای در این مورد نیز توانائیهای خود را به اثبات برساند. بتدریج با گسترش ارتباطات بین المللی و نیز داخل کشور این شرکت، این شرکت در وادی تجهیزات بیمارستانی نیز وارد گردید و بخصوص در زمینه تجهیز اتاقهای عمل بیمارستانی توانست خاطرات بسیار خوبی از عملکرد خود در بیمارستانهای منطقه بیادگار بگذارد.

همزمان با گسترش فعالیتهای پزشکی بخش تجاری این شرکت نیز با تکیه بر دانش مدیران و پرسنل شرکت با بهره گیری از آخرین روشهای تجارت و بخصوص تجارت الکترونیک به یک شرکت ارائه دهنده خدمات بازرگانی درمنطقه غرب تبدیل شده و امین بسیاری از بازرگانان این منطقه گردیده است و در حال حاضـر از نظر حجم مبـادلات تجــاری یکی از فعالترین اعضاء اتاق بازرگانی همدان و یکی از فعالترین شرکتهای شهرستانی ایران محسوب می گردد.

این شرکت پس از حضور موفق در زمینه بازرگانی و ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی پزشکی، از حدود سه سال قبل اقدام به مذاکره با شرکت های معتبر تولید اقلام ارتوپدی نمود تا با کمک آنها و از طریق فرایند انتقال تکنولوژی اقدام به تولید ایمپلنت های ارتوپدی و ستون فقرات تحت لیسانس یک کمپانی خارجی بنماید. پس از پیگیری های فراوان این شرکت سرانجام با شرکت HIPOKRAT به توافق رسید تا تحت لیسانس آنها اقدام به تولید پیچ وپلاک ارتوپدی، نیل های درون استخوانی، ایمپلنت های ستون فقرات و نهایتا مفاصل مصنوعی بنماید. این پروژه که در سه فاز اجرا خواهد شد در حال حاضر با پیشرفتی در حدود 90 درصد در مراحل انتهائی نصب ماشین آلات در فاز یک می باشد و مسئولین این امر امیدوارند در صورتیکه مشکلی پیش نیاید تا پایان پاییز سال 94 بتوانند با تولید آزمایشی، فاز یک را بطور کامل عملیاتی نمایند. همچنین مراحل ابتدائی فاز دوم نیز عملیاتی شده بگونه ای که ساخت ابنیه آغاز گردیده است و قراردادهای ساخت ماشین آلات مورد نیاز با شرکت معتبر NEUSTER آلمان منعقد و عملیاتی شده است. با راه اندازی فاز دوم شرکت صنایع پویان طب هگمتانه اولین شرکت خاورمیانه ای خواهد بود که با دستیابی به تکنولوژی پلاسما استیریلزاسیون صنعتی قادر به تولید و عرضه انواع ایمپلنت منطبق بر آخرین استانداردهای روز آمریکا و اروپا و به شکل استریل خواهد بود. زمان بهره برداری از فاز دوم این طرح نیمه دوم سال 94 خواهد بود. نظر به اهتمام و دقت مسئولین شرکت در طراحی نوین خط تولید با بهره گیری از علم روز دنیا و بالا بردن فرایند بهره وری و انجام پروژه و خرید ماشین آلات با بالاترین استانداردهای ممکن و بروز دنیا که در کنار نیروی کار و انرژی ارزان منجر به کاهش قیمت تمام شده خواهد گردید، هر دو کمپانی در قرارداد اولیه برای خرید 40% از محصولات تولیدی برای بازارهای منطقه اعلام آمادگی کرده اند.

ورود به پورتال شرکت

خدمات این شرکت عبارتند از:

1-    خدمات تخصصی و فوق تخصصی پزشکی
 الف- بخش ارتوپدی و ستون فقرات       ب- بخش جراحـی پلاستیک و تـرمیمـی
2-    خدمات سخت افزاری و نرم افزاری تجهیزات و مدیریت بیمارستانی
3-    ارائه وسائل و تجهیزات ورزشی خانگی و Cardio Fitness Equipment
4-    ارائه خدمات بازرگانی
5-    تولید اقلام ارتوپدی

123movies